Obóz letni - Bydgoszcz 2020
Informacje odnośnie letniego obozu piłkarskiego w Bydgoszczy.

TERMIN: 27.07.2020 - 02.08.2020
MIEJSCE: CWZS Zawisza Bydgoszcz
WYJAZD:
zbiórka przed wyjazdem na obóz w dniu 27.07.2020 r. o godzinie 08:00 na GCS - parking przy boisku B (klatka).
Obóz kończymy w dniu 02.08.2020 r. - wyjazd z Bydgoszczy (dokładna godzina do ustalenia). Dzieci odbieramy z GCS parking przy boisku B (klatka).
DO ZABRANIA:
- koszulki (treningowe NO10 plus inne), spodenki i getry piłkarskie niebieskie i białe,
- koszulki meczowe,
- strój wyjściowy,
- dres klubowy lub inny jeśli ktoś nie posiada,
- ortalion,
- ochraniacze piłkarskie,
- klapki,
- buty piłkarskie (korki i turfy), buty sportowe „na podwórko”,
- czapkę z daszkiem,
- klapki+ręcznik+przybory toaletowe, kąpielówki, krem do opalania,
- kieszonkowe max 50 zł,
- bidon lub butelka,
- guma do ćwiczeń
LEKARSTWA:
Dzieci, które przyjmują na stale leki proszę zapakować i dołączyć karteczkę z podaniem dawkowania. Zapakowane leki przekujemy trenerowi w dniu wyjazdu trenerowi.
SPRZĘT ELEKTRONICZNY:
Bardzo prosimy nie zabierać na obóz komputerów, tabletów, konsoli do gier itp. Dzieci będą miały wypełniony czas i wolimy aby skupiły się na innego rodzaju aktywnościach. Telefony będą zdeponowane u trenera i przekazywane w określonych godzinach.
ODWIEDZINY:
Nie przewidujemy odwiedzin rodziców podczas obozu. Jeśli z jakiś powodów rodzic będzie zmuszony przyjechać na miejsce obozu bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z Trenerem.
SŁODYCZE / NAPOJE GAZOWANE:
Proszę nie zaopatrywać dzieci w słodycze, gazowane napoje lub innego rodzaju smakołyki na czas obozu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt Robert Wera 697069465, r.wera@baltykap.pl

Dodatkowych informacji o obozie udzielają szkoleniowcy oraz biuro akademii pod numerem tel. +48 509 755 969 oraz e-mail: biuro@baltykap.pl