Szacunek do...

W związku z niestosowaniem się do zasad jakie obowiązują w naszej Akademii przypominamy, że:

1. Podczas treningów, zajęć i meczów Akademii Rodzice, Opiekunowie oraz pozostali Kibice są zobowiązani do zaprzestania kontaktów z dziećmi, aby nie dekoncentrować młodych piłkarzy.W trakcie meczów i treningów.
  2. Rodzice, Opiekunowie i Kibice zobowiązani są nie komentować decyzji trenera i nie podpowiadać zawodnikom jak mają grać. Instruowanie zawodników jest zadaniem trenera.W trakcie treningów i meczów.
  3. Rodzice, Opiekunowie i postronni Kibice powinni przebywać na trybunach stadionu lub w innej części obiektu, na którym odbywają się zajęcia lub zawody.
  4. Rodzice, Opiekunowie oraz inni Kibice zobowiązani są do kulturalnego zachowania, nie komentowania decyzji sędziów, akceptowania wszystkich jego werdyktów i nie obrażania zarówno arbitra, jak i zawodników i trenerów drużyny przeciwnej.
  5. Rodzice, Opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności dzieci, jak i innych rodziców. Wszelkie wątpliwości winni zgłaszać indywidualnie do trenera lub koordynatora Akademii po zajęciach.

Nie stosowanie się do powyższych zasad będzie skutkować wypraszaniem rodziców z obiektu sportowego a nawet wykluczeniem zawodnika z udziału w treningu/turnieju.

Polecamy także artykuł http://www.junior.sport.pl/junior/1,135918,19054159,sport-dzieci-jak-nie-zostac-czlonkiem-klubu-szalonego.html