Pracowita sobota przed nami

W sobotę 1.12.2018 koleje zmagania w Gdyńska Liga Halowa. Zbiórka o godzinie 14:00 w Zespole Szkół nr 11 w Gdyni Pogórze Górne ul. Porębskiego 21. Otrzymany sms jest powołaniem na spotkania. Zabieramy legitymacje, ochraniacze, koszulki pasiaki, niebieskie spodenki, białe getry (wszystko firmy Adidas), wodę oraz buty na halę.
Zgodnie z umową BARDZO WAS PROSZĘ o pilne potwierdzenie sms do trenera OBECNOŚCI lub NIEOBECNOŚCI.

W sobotę 1.12 gramy mecz kontrolny z drużyną Akademia Sportowa Pomorze Spotkanie odbędzie się na Gdyńskie Centrum Sportu, boisko B (klatka). Zbiórka o godzinie 13:00 Otrzymany sms jest powołaniem na sparing. Zabieramy koszulki pasiaki, niebieskie spodenki, białe getry, wodę/ciepłą herbatę, buty na sztuczną trawę oraz ochraniacze i odzież termo. Zgodnie z umową BARDZO PROSZĘ o pilne potwierdzenie sms do trenera OBECNOŚCI lub NIEOBECNOŚCI do jutra tj. piątku do godziny 12:00.