Z racji braku możliwości treningów z zespołem przygotowaliśmy dla Was zadania i wyzwania na nadchodzące dni.
3 x 10 podskoków z nogami do klatki piersiowej
Po 10 odwodzeń
Po 10 przywodzeń

Challange z piłkami:
Dziesięć 3-dniowych zadań. Każde ball mastery wykonujecie przez 3 x 5minut i liczycie ilość udanych powtórzeń. Możecie wykonać więcej takich setów, ale liczycie wyniki tylko z 3 najlepszych. Czyli wykonuje ball mastery przez 5 min. liczę wynik. Dzielicie się ze sobą wynikami i przekazujecie je mi SMS-em (bezpośrednio lub poprzez rodziców). Prowadzimy tabelę wyników i za zwycięstwo w tabeli będą nagrody.

30.03-01.04
rywalizujemy na tych trzech ball mastery:

01-03.04

04-06.04

Dodatkowe punkty za wykonanie:

Powodzenia!
Następne wyzwanie zaczynamy od połowy kwietnia. Pamiętajcie dbajcie o swoje zdrowie, odżywiajcie się zdrowo – dużo warzyw, woda. Unikajcie cukru, obniża odporność.