Treningi cz. 2

Chłopcy,
z racji braku możliwości treningów z zespołem przygotowaliśmy dla Was zadania i wyzwania na nadchodzące dni.

Codziennie po przebudzeniu:
Szklanka wody z sokiem z połowy cytryny (najlepsza naturalna substancja na pobudzenie metabolizmu)
10 pompek
10 pajacyków
10 przysiadów
10 skłonów (wyprostowane nogi i przytrzymać 3-5 sek. Z głową w dole)
10 podskoków na przemian stronnych

Challenge z piłkami:
Tym razem mamy jeden film w 10 zestawami ćwiczeń z piłkami. Są to bardziej skomplikowane ćwiczenia, ale musimy od siebie wymagać coraz to lepszych umiejętności.

Każde z 10 ćwiczeń ball mastery wykonujecie przez 5minut i liczycie ilość udanych powtórzeń. Możecie wykonać więcej takich setów, ale liczycie wyniki tylko jednego najlepszego!

Czyli wykonuje ćwiczenie nr 1 ball mastery (w tym wypadku będzie to Inside push) przez 3 x 5 min. liczę wynik. Chwila przerwy i wykonuje ćwiczenie ball mastery nr 2 (w tym wypadku outside push) przez 5 min. i liczę wynik.
PRZYPOMINAM, że liczą się tylko poprawne powtórzenia! Jeśli piłka ucieknie, nie można tego powtórzenia zaliczyć (ale nie zaczynamy liczenia od nowa).

Ktoś może wykonywać 10 ćwiczeń codziennie, a ktoś może np. 3 ćwiczenia zobaczymy, kto jest najwytrwalszy i najbardziej zdeterminowany żeby wrócić w najlepszej formie do treningów. Czas na zbieranie punktów z tego wyzwania – do poniedziałku 13.04.2020.

Czekam na Wasze wyniki przekazane przez rodziców lub przez Was SMSem (tel. 697068795), robimy tabelę wyników i po zakończeniu kwarantanny otrzymacie od Nas nagrody dla 3 zawodników z najlepszymi wynikami. Dla zawodników, którzy nagrają swoje ćwiczenia jako filmik i prześlą do mnie k.sowinski@baltykgdynia.pl, dla tych zawodników ilość powtórzeń będzie liczona podwójnie.